***............................Všechny ukončené příběhy od Rin-chan. Originální web TADY. Pěkné čtení =)............................***

Castles in the sky 6

19. října 2007 v 22:18 | Rin-chan |  Vzdušné zámky
,,Sakra, co budeme dělat?!"křičel Shikamaru, když kunaie ani shurikeny obrovi neubližovaly.Zkusili už téměř vše a byli naprosto vyčerpaní.,,Je to kámen!Musíme ho nějak rozbít!"křiknul .,,Ale jak?"odpověděl Naruto mezi bojem.,,Kámen umí tříštit jen Sakura!",,Musíme to nějak zvládnout, Sakura tu není!"křičel Shikamaru a Naruto kývnul.
Po půl hodině Shikamaru kleknul na zem a vydýchával se.Už nemohl, bylo to vyčerpávající.Obr se na něj vrhnul.,,Shikamaru, né!"zakřičel Naruto a chtěl k němu doběhnout, ale byl tak vyčerpaný, že jen spadnul na kolena a napřáhnul k němu ruku.Obr zvednul pěst a Shikamaru zavřel oči.Vzpomínal na Konohu, na Temari a rodiče.V duchu se s nimi loučil.
,,Shannaro!"ozvalo se vztekle a zpoza obra vyskočila Sakura.Praštila ho pěstí do hlavy, udělala přes něj přemet a ladně přistála před ním.Klečela a měla hlavu dole.,,Sakura-chan!"zakřičel šťastně Naruto.Sakura zvedla hlavu a usmála se.Obr se začal rozpadat a krajinou jako by projel zářivý blesk.Potom měli všichni před očima tmu.
..............................................................................................
Sakura se probudila a klečel u ní Naruto.Kolem byla tma.,,Kde to jsem?"zeptala se unaveně.,,V jeskyni."usmál se Naruto.,,Genjutsu bylo zrušený a my jsme se octli v týhle jeskyni, kudy jsme vešli dovnitř.Ostatní ještě spí, já se vzbudil teď."vysvětloval.Sakura si sedla.,,Takže holky můžou domů?"zeptala se.,,Jo!"řekl spokojeně.,,Jsem moc rád, že jsi v pořádku, měl jsem o tebe strach."usmál se.Sakura se na něj podívala a pak ho náhle objala kolem krku.,,Naruto, mě to tak mrzí!"vykřikla.Naruto byl napřed udivený, ale potom ji objal.,,Neplač, to je v pořádku!"řekl.Sakura se na něj podívala a z očí jí tekly slzy.Naruto ji chytil za bradu a políbil ji.Potom se chytli za ruce a vyšli před jeskyni.Venku byla sněhová vánice a Sakura měla jen svoje tílko.Naruto přes ni přehodil svoji bundu a ona se na něj vděčně usmála.Stáli tam a dívali se na sníh.Potom se ještě jednou políbili.
,,Hej hej, nechte si to vy dva na doma, jo?"ozval se pobavený hlas.Z jeskyně vyšel Shikamaru a za ním všechny dívky.,,Měli by jsme je odvést domů!"řekl.Naruto se Sakurou kývli.Počkali až přejde bouře a vydali se na sestup do vesnice.
Příští den ráno tam došli.Když je lidé uviděli, byli tak udivení, že se vůbec nehýbali.Nevěřili, že je ještě někdy uvidí.Naruto se Sakurou se drželi za ruku a Sakura měla pořád jeho bundu.Došli za bránu a zastavili se.Lidé na ně zírali.,,Alendé!"ozvalo se z davu a vzápětí na to vyběhnul Tokungo.Z jejich strany vyběhla Alendé.,,Tatííí!"křikla a skočila otci do náruče.Hned na to i ostatní rodiče se přivítali se svými dcerami.Všichni se objímali, Naruto a Sakura se na to dívali s úsměvem a Shikamaru prohlásil, že už chce domů, protože tady je to otrava.Najedli se ve vesnici, vzali své věci a vydali se domů.
Cesta byla dlouhá, bylo horko a Naruto měl svoje obvyklý kecy.Sakura občas myslela že ho přizabije, ale ovládala se.,,Sakuro, když už jsme teď...ehm...větší kámoši"začal Naruto.Sakura málem buchla smíchy, když Naruto vzslovil svou frázi ,,větší kámoši"ale ovládla se.,,Tak už mě nebudeš mlátit?"zeptal se opatrně.Sakura se Shikamarem se šíleně rozesmáli.,,Co je na tom vtipný?"zeptal se Naruto a zrudnul.Sakura si ho k sobě přitáhla.,,Ale nic.To víš že ne, už tě nikdy nebouchnu!"řekla a zasmála se.Políbili se.
,,KDE SI MYSLÍŠ, ŽE MÁŠ TU RUKU, NARUTOOOO?!!!!!!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačutek Kačutek | E-mail | Web | 21. března 2008 v 10:43 | Reagovat

Ahoj jsem v soutěži o nej blog na www.sakurah.blog.cz mohla by jsi pro mě plsky hlásnout jsem tam jako Kačutek.je to někde v aktuálních článcích 1.kolo pls potřebuju tvůj hlas

2 nettiex nettiex | 28. března 2008 v 1:25 | Reagovat

Hej, tak to je úžasná FF.

3 mina mina | 11. dubna 2008 v 13:25 | Reagovat

Bude pokráčo???

4 David333 David333 | 24. srpna 2008 v 20:11 | Reagovat

:D Wow mě dostalo to jak si napsala na konci KDE SI "MYSLÍŠ ŽE MÁŠ TU RUKU NARUTO?!!!!!!!"

5 raduska jancova ( Ráďuše ) raduska jancova ( Ráďuše ) | E-mail | Web | 1. dubna 2009 v 7:33 | Reagovat

sssuperrr čtu to sice hodně pozdě ale opravdu suoerrr

6 Lee-kun Lee-kun | 27. srpna 2009 v 13:20 | Reagovat

Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr bude pokráčo že jo?????

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama