***............................Všechny ukončené příběhy od Rin-chan. Originální web TADY. Pěkné čtení =)............................***

New Blood 1

19. října 2007 v 22:19 | Rin-chan |  Nová krev

PART 1
,,Dáš mi na něj pozor, že jo, Ino?"zeptala se stísněně Sakura a podívala se na Kakashiho, svého syna který stál u brány a díval se na ně.,,No jasně!"ujistila ji Ino.,,Však je to jen na chvíli!",,Týden bez něj mi úplně stačí!"zasmála se Sakura a Ino se k ní přidala.Pak se obrátily a šly ke Kakashimu.

,,Tak jo, Juniore, měj se tu dobře a poslouchej Ino!Jestli mi na tebe něco práskne tak uvidíš ten tanec!"pohrozila mu.Kakashi se na ni podíval.Bylo mu skoro jedenáct a vypadal přesně jako jeho táta.Objal ji kolem pasu.,,Vrať se brzo!"řekl.Sakura ho pohladila po hlavě.,,To víš že jo, za týden mě tu máš zase, až ti to milý nebude!"ujistila ho, že se musel usmát.,,Tak co chlapáku, plácnem si?"zasmála se.Kakashi se usmál.Když si plácli, Sakura se vydala na cestu.Ještě se otočila, zamávala mu a zmizela.

,,Tak poď!"řekla Ino.Společně se vydali zpátky.Kakashi se doma podstatně nudil.Byl už chuunin, ale zrovna neměl žádnou misi a bez Sakury bylo v domě tak ticho....Ale alespoň tu měl Ino!Ta mu pomáhala.Kakashi na mámu pořád myslel.Dokonce si uklidil pokoj, což u něj byla obrovská vzácnost.Těšil se, jak Sakuru překvapí.

Uplynul týden, dva, měsíc a Sakura se nevracela.Po několika bezúspěšných pátracích misích byla prohlášena za nezvěstnou.Půl roku po jejím odchodu se Kakashi stal joninem.On sám byl několikrát Sakuru hledat, ale nenašel ji.Poslední zprávy o ní byly, že přešla přes Takumi vesnici.Víc nic.Kakashi na ni pořád myslel a neustále doufal, že se objeví ve dveřích, ale po dvou letech konečně přijal pravdu, že už se nevrátí.

Rostl jako z vody, byl čím dál víc podobný tátovi, Hatake Kakashimu a také se neustále zdokonaloval ve svých schopnostech.Brzy z něj byl velmi uznávaný jonin, už v jeho patnácti.Pořád ho ale trápily sny, kde viděl Sakuru, jak mu naposledy mává.
Od jejího zmizení uplynuly čtyři roky.Ino se snažila pořád ještě Kakashiho vychovávat, ale ten to už skoro nepotřeboval.Ale byl jí vděčný za všechno, protože on sám by si z vlastní iniciativy doma neuklidil=).

Jednou byl poslán na misi, která mu měla zabrat asi týden.V tu dobu se už tak trochu účastnil i ANBU misí, a tohle byla zrovna jedna z nich.Kakashi si vzal vybavení, jídlo a vše, co by mohl potřebovat, ujistil Ino že nebude machrovat a vyrazil.Nijak s misí nespěchal.Hned po dvaceti kilometrech se posadil a odpočíval.Nechtělo se mu nic dělat.Seděl pod třešní.Znovu se mu vybavilo Sakuřino jméno.Do očí mu málem vběhly slzy.Zatřepal hlavou, jako by zaháněl mouchu a dal se znovu do pohybu.

Asi hodinu po jeho odchodu se u brány objevil něčí drobný stín.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama