***............................Všechny ukončené příběhy od Rin-chan. Originální web TADY. Pěkné čtení =)............................***

New Blood 3

19. října 2007 v 22:20 | Rin-chan |  Nová krev

PART 3

Mise nebyla nijak obtížná, ale Sakura nemusela v podstatě nic dělat, Kakashi byl do všeho hrozně hrr, takže se k ní žádný boj ani nedostal.Trochu jí to vadilo, dokonce ho i pokárala, ale on se stejně nesnažil nijak zpomalovat.I přes to všechno Sakura poznala, že je to velice schopný jonin.Kdysi byla jeho ochranka, teď dělá on ochranku jí.Trochu ji to pobavilo.

Po ukončení mise se rozhodli, že se ještě vyspí a domů půjdou až ráno.Rozdělali si v lese oheň a sedli si k němu.U jídla se Kakashi ptal na různé věci a Sakura mu ochotně odpovídala.Tak se dozvěděl o odchodu Sasukeho, o jejím učení u Tsunade, o Sasukeho návratu a vraždě jeho otce.Nebylo to ale vše.Sakura mu vyprávěla i o tom, jak je Tsunade dobrý zdravotník a jak jí Orochimaru dokonce nabízel životy jejího přítele a bratra za uzdravení svých rukou.Tsunade ale odmítla.Když si to dořekli, šli spát.Sakura usnula hned, ale Kakashi byl dlouho vzhůru.Přemýšlel o svém tátovi a o způsobu, jakým byl zabit.Štvalo ho to.Najednou se mu vybavila vzpomínka na Tsunade a Orochimara...o jeho nabídce a v hlavě se mu zrodil šílený nápad.Konečně spokojeně usnul.

Ráno se v pořádku sbalili a vyrazili domů.Odpoledne byli v Konoze.Sakura se sešla s Ino a povídaly si, zatímco Kakashi šel na louku a trénoval.Pořád přemýšlel o svém nápadu, rozebíral ho a zdokonaloval a potom se rozhodl, že ho provede.Uvědomoval si, co to asi se Sakurou udělá, ale byl si jistý, že mu odpustí, až přijde domů s tátou.Ano, tohle přesně ho napadlo!

Když přišel domů, dostal pohlavek hned mezi dveřma a musel povinně uklízet, protože měl zase v pokoji binec.Jindy by určitě žvanil, ale tentokrát mu to přišlo náramně vhod.Šel a beze slova se dal do úklidu, což Sakura nechápala.Myslela, že je nemocný, ale on ji ujistil že není.Během úklidu si nenápadně zabalil věci do batohu a ten ukryl pod postel.V klidu se navečeřeli a šli spát.
V noci se potichounku otevřely dveře od Kakashiho pokoje a on vyklouznul na chodbu.Šel potichu s batohem na zádech dolů do haly a odtamtud ven.Když zavíral dveře, jemně skříply, ale nikoho to nevzbudilo.Sakura se jen převrátila a spala dál.Kakashi se vydal na dalekou cestu.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama