***............................Všechny ukončené příběhy od Rin-chan. Originální web TADY. Pěkné čtení =)............................***

New Blood 7

19. října 2007 v 22:22 | Rin-chan |  Nová krev

PART 7

,,Tsunade-sama!"vykřikla Sakura.,,Zdravím Sakuro!"pozdravila ji.,,A i tebe, Kakashi-kun!"podívala se na Kakashiho.,,To je zvlášntí, já myslela, že jsi mrtvý.Ach, ta moje hlava!"řekla a přešla k Juniorovi.Dala mu ruku na čelo.,,Je stabilizovaný, bude v pořádku."řekla a Sakura si oddychla.Tsunade se podívala na Kakashiho, pak na Sakuru, zamračila se a odešla.Kakashi se Sakurou se na sebe podívali a Kakashi pokrčil rameny.Sakura takhle Tsunade už znala.Takhle se chovala vždycky když se jí něco hodně nelíbilo. Nebo když byla extrémně vytočená, ale nechtěla to dát na sobě znát.

Kakashi se Sakurou byli u Juniora každý den, Sakura dokonce i přes noc.Kakashi ji vždycky přemlouval, ať jde domů, ale Sakura nechtěla.Kakashi si řekl, že je na něj až moc upnutá a že to není zrovna to nejlepší, ale nic neříkal.Jednoho dne na ni prostě použil Mangekyou sharingan a když usnula, odnesl ji domů.Potom se sám vrátil do nemocnice.

Seděl tam a přemýšlel, když tu vedle sebe uviděl pohyb.Podíval se na postel a uviděl, že junior otevírá oči.Nepřed ho to potěšilo, pak si ale řekl, jak na něj zareaguje.Junior se posadil a rozhlédnul se.Spatřil Kakashiho a údivem se mu rozšířily oči.,,Vy-vy jste...?"vykoktal.Kakashi kývnul.,,Podle Sakury jsem tvůj otec."Junior se lekl.,,Kde je máma?",,Doma.Byla tu moc dlouho a nespala, tak jsem jí k tomu spánku trochu pomohl.Je doma a spí."odpověděl.Junior kýynul a podíval se na něj .,,Vy jste vážně můj táta?"zptal se.Kakashi kývnul.,,A můžeš mi přece tykat."dodal.Juniorovi se vehnaly do očí slzy a zničehonic Kakashiho objal.Toho to udivilo, ale měl radost.Potom si povídali.

V tom se otevřely dveře a dovnitř vrazila Sakura.,,Kakashi Hatake, co si sakra myslíš, žes uděl...."odmlčela se.Podívala se na syna.,,Juniore!"vykřikla a objala ho.Zase brečela.,,Ty jedno hloupý, pubertální, tvrdohlavý, umíněný a namyšlený pako!"vykřikla.,,Můžeš my vysvětlit, cos dělal?!"křičela.,,Promiň!"omlouval se jí.Sakura mu dala pusu a potom si povídali všichni tři.
Příští den pustili Juniora z nemocnice a pozvala si ho k sobě Tsunade.Chtěla z něj dostat, co udělal, ale Junior jí to neřekl.Musela ho propustit.Doma se Junior přiznal Sakuře.Ta mu vynadala.,,Víš vůbec, cos provedl?!"vykřikla.,,Víš co to může mít za následky?!křičela na něj.,,Nikomu to neříkej, tohle je vlastizrada!"upozornila ho.Tahle věta v podstatě hádku ukončila, ty následující nebyly zas tak důležité.Večer se všichni tři vydali k řece.Kakashi trénoval Juniora a Sakura jim pomáhala.V tom se u řeky objevila Tsunade.

,,Tsunade-sama, co tu děláte?"zeptala se Sakura.Tsunade zavřela oči a nadechla se.,,Je to nutné...."řekla si pro sebe.Vyskočila a dupla do země, která se hned rozpukla a rýha jela až k Sakuře.Ta uskočila.,,Co vás to popadlo?!"vykřikla.Tsunade se na ni podívala.,,Vyzývám tě na souboj!"prohlásila.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama