***............................Všechny ukončené příběhy od Rin-chan. Originální web TADY. Pěkné čtení =)............................***

Uchiha clan masaker 3

19. října 2007 v 22:06 | Rin-chan |  Vražda klanu
Byla noc a zase ráno a Sasuke byl stále na molu a zkoušel jutsu, které mu ukázal Fugaku.Stále dokola opakoval pečetě a pokoušel se znovu a znovu o ohnivou kouli obří velikosti.Koule se sice zvětšovala, ale stále byla malinká.Sasuke už měl zoufalý nedostatek chakry a kolem rtů měl samé popáleniny.
Když se kolem jedné hodiny objevil doma, raději za otcem ani nešel.Když procházel kolem kuchyně, vyšla Mikoto.,,Proboha, Sasuke.Ty to trochu přeháníš!"usmála se, namazala mu popáleniny a zalepila.Sasuke vysvětlil matce, že se to musí naučit.Mikoto se usmívala.,,Musím být silnější než Itachi, aby na mě otec mohl být také pyšný!"řekl nakonec.Mikoto se nepřestávala usmívat a zahleděla se na nebe.,,Sasuke, otec tě má velmi rád.Je pyšný na to, že jsi jeho syn.Když jsme sami, pořád o tobě mluví, víc než o Itachim...."zašeptala.Sasuke se udivil.Nic takového by ho ani nenapadlo.Když se Mikoto na Sasukeho znovu podívala, zahlédla jen jeho záda.Sasuke utíkal zpět na molo.Mikoto se usmála.
Další noc uběhla a ráno....Sasuke stál na molu a před ním byla obrovská ohnivá koule, neuvěřitelné velikosti a žáru, která osvětlovala okolí a vypařovala vodu.Sasuke se radostí málem zbláznil.Zkusil ji ještě párkrát a šla mu výborně.Zaradoval se a utíkal domů.Vrazil do kuchyně, kde Fugaku a Itachi právě snídali.Mikoto stála u linky.,,Otče, rychle, musíš se jít na něco podívat!"vyhrkl nadšeně.
Za malou chvíli oby stáli na molu.Sasuke zasealoval, přiložil prsty a fouknul.Rázem se před ním objevila veliká ohnivá koule, ze které sálal nesnesitelný žár.Fugaku na to hleděl bez mrknutí oka a když Sasuke skončil, otočil se a odcházel.Sasuke se na něj zklamaně podíval.Nezvládnul to?Není to ono?Co tomu ještě chybí??Málem se rozplakal.Měl dojem, že to zvládnul.Fugaku se ale v polovině mola zastavil a aniž by se otočil, spokojeně řekl.,,Je vidět, že jsi skutečně můj syn."S tím odešel.
Sasuke zůstal stát a s otevřenou pusou zíral na odcházejícího otce.Tohle byla ta největší pochvala, jaké se mu mohlo dostat, že se k němu otec přiznal.Toho dne se Sasuke opravdu cítil šťastný.
A je tu třetí část, ve které Sasuke zvládnul Katon: Goukakyuu no Jutsu a mohl se tak považovat za dospělého.=)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama