***............................Všechny ukončené příběhy od Rin-chan. Originální web TADY. Pěkné čtení =)............................***

Uchiha clan masaker 5

19. října 2007 v 22:07 | Rin-chan |  Vražda klanu
Sasuke stál a díval se na Itachiho.On se díval na něj.V očích měl sharingan...podivný sharingan, takový Sasuke ,ještě neviděl.Itachi se usmíval.Ukázal kolem.Sasuke se rozhlédnul a vyděsil se.Kolem byly černé skvrny, ale ne jako špína, ale jako by v těch místech chyběl den a byly tam kousky tmy.A ony se hýbaly.Chodili kolem nich.Volala ho matka.Otočil se a místo ní taky uviděl jen kousek tmy.Podíval se vyděšeně na Itachiho.Ten napřáhnul ruku před sebe a ukázal palcem dolů.V tu chvíli slyšel matku křičet.Najednou byla všude krev, a Itachi se smál.Sasuke začal utíkat..utíkal a křičel.Křičel....křičel...křičel až se vlastním křikem probudil.Podíval se na strop své ložnice.V očích měl slzy.Ten sen se mu nelíbil.,,Sasuke, všechno v pořádku?"slyšel se zdola Mikoto.,,Ano, měl jsem jen sen!"zakřičel odpověď a vstal.Obléknul se a sešel dolů.
Atmosféra u snídaně byla podivná.Nikdo nemluvil a fugaku si každou chvíli přeměřil Itachiho zkoumavým pohledem.Itachi mu ho oplácel.A Sasukemu se zdálo - nebyl si tím zcela jistý - ale zdálo se mu, že v jeho pohledu je něco jako nenávist.
Po snídani došel Sasuke k Itachimu.Seděl na schodech zády k němu a něco dělal.,,Itachi..."řekl, ale nejraději by byl utekl, před pohledem, s jakým se na něj Itachi obrátil.,,P-pomůžeš mi prosím s tréninkem?"zeptal se opatrně.Itachiho oči neprozrazovaly bůhvíjaké nadšení.,,Teď nemám čas!"odseknul a chystal se odejít.Sasuke se rozběhnul ale on mu dal dva prsty na čelo a odtlačil ho jakoby od sebe.Potom odešel.Sasuke si sáhnul na čelo a usmál se.Když ale Itachi odbočil, uviděl znak Uchiha klanu, který byl naprasklý od Itachiho kunaie.Úsměv mu zmizel.
,,Sasuke!"zavolala ho Mikoto a vytrhla ho tak z přemýšlení.Rozběhnul se do kuchyně.Mikoto mu podala svačinu do Akademie, dala pusu na čelo a řekla:,,Až se odpoledne vrátíš, pomůžu ti já s tvým tréninkem."Sasuke se usmál.Mikoto je slyšela?
Když vycházel z domu, zarazil se.Proti němu šel itachi a směrem od něj Fugaku.Jak se míjeli, jako by něco přeskočilo.Nepodívali se na sebe, šli dál, ale Sasuke v tom stekání cítil něco neřátelského.Neměl ale čas, musel do školy.Rozběhnul se, za chvíli byl venku z Uchiha čtvrti a za necelých deset minut v Akademii.
Tak co?Už se ta atmosféra přiostřuje....

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama