***............................Všechny ukončené příběhy od Rin-chan. Originální web TADY. Pěkné čtení =)............................***

Uchiha clan masaker 6

19. října 2007 v 22:07 | Rin-chan |  Vražda klanu
Dnešní den měl pro Sasukeho zatím pečeť normality.Ve škole byl trénink házení kunaiem, teorie z chakry, ovládání chakry, běh, taijutsu, základní techniky a samozřejmě závistiví spolužáci.Den se pomalu chýlil ke konci.Bylo už kolem podzimu a stmívalo se už brzy.Bylo už menší pološero, když se Sasuke konečně rozběhl domů.Zdržel se dnes ještě tréninkem, a těšil se domů.V tu chvíli ještě nevěděl, že mu menší školní zpoždění bezesporu zachránilo život......
Když se blížil k bráně, která vedla do Uchiha čtvrti, něco se mu nezdálo.Přestože na první pohled nic neviděl, ve vzduchu bylo něco podivného.Jeho dětská mysl to ale nebyla schopna pojmenovat.Dospělý by to definoval jako prázdnota.
Vešel bránou a zatočil doleva, na cestu k jejich domu.V tu chvíli jím projel mráz a zahryznul se v něm jako parazit.Zdálo se mu, jako že ho někdo sleduje, ale než si stačil všimnout ninji se Sharinganem, který seděl na sloupu nad ním, ninja zmizel, takže ho Sasuke neviděl.Dal se do běhu, ale po chvíli se zastavil a strnul.Sasukeho pohled spočinul na loužích a cákancích krve, poničených lampiónech na zdech, vše bylo zdemolované.,,Co se tu stalo?!"vyjeknul a dal se znovu do běhu.Zanedlouho doběhnul k tělům dvou starých lidí, se kterými se ještě ráno bavil.Do duše se mu vkrádalo zoufalství.Utíkal dál, jako šílený.Modlil se aby rodiče a bratr byli v pořádku.Po chvíli doběhnul k jejich domu.
Vyzul se, otevřel dveře a křiknul do ticha domu:,,Tati?!Mami?!"Chtěl, aby mu odpověděli, ale nestalo se to.Sasuke nechtěl ani pomyslet na nejhorší.běhal domem a stále opakoval volání, ale nic, žádná odpověď.Nakonec doběhnul k velkým dveřím.Uchopil je a otevřel.,,Mami?Tati?"zopakoval vystrašeně.V tu chvíli, přesně teď mu ale došlo, že už se nikdy neozvou.A v následujících vteřinách mu to bylo taky dokázáno.
Uchiha masakr se rozjel.Už sem skoro u závěru =)


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama