***............................Všechny ukončené příběhy od Rin-chan. Originální web TADY. Pěkné čtení =)............................***

Uchiha clan masaker 7

19. října 2007 v 22:08 | Rin-chan |  Vražda klanu
Sasuke otevíral dveře a jako by pruh světla objevující se na podlaze spustil v jeho hlavě nahrávání.....nahrávání toho okamžiku, který následoval.Sasuke otevřel dveře a podíval se dovnitř.V místnosti byla tma, ale jedním oknem prosvítalo světlo.Sasuke moc dobře neviděl, ale zdálo se mu, že ve světle něco leží.Podíval se pozorněji a málem se mu podlomila kolena.Začala se mu chvět brada a Sasuke se rozbrečel.Ve věci ležící na podlaze poznal rodiče....táta ležel křížem přes mámu.
V tom se za jejich těly ze tmy vynořil stín.Sasuke neviděl kdo to je, ale zahlédl zábleck jeho očí....ve kterých byl sharingan.Dívaly se na něj.,,Bratře!Máma s Tátou jsou....proč?Jak?!"vykřikl Sasuke.Nevěděl proč, ale zdálo se mu, že není rád, že ho vidí živého.Chtěl být rád, ale něco mu říkalo, že nemůže....
Kolem hlavy mu prosvištěl shuriken a přerušil ho.Sasuke se na bratra udiveně podíval a někde v koutku duše mu to začalo docházet....jeho sen.Na rameni se mu od shurikenu udělala rána.Sasuke se ji chytil a vyděšeně zíral na Itachiho.Chvíli se na sebe dívali.,,Co to děláš?"zeptal se Sasuke roztřeseným hlasem.,,Bláhový malý bratříčku.."řekl Itachi klidným a vyrovnaným hlasem.Zavřel oči a znovu je otevřel.Měl v nich sharingan, který u něj Sasuke viděl ten večer, kdy Itachi zaútočil na členy vojenské policie.Teď se díval na Sasukeho.,,Mangekyou sharingan."řekl Itachi.
V tu chvíli měl Sasuke pocit, jako by jel nazpět časem.....a místem.Když se rozhlédnul, stál na ulici a kolem něj jeho starší bratr, jeho vzor masakroval klan.Létaly tam shurikeny a tekly litry krve.Sasuke se chytil za hlavu.,,Přestaň!"křičel dokola hystericky a zavíral oči.Ale Itachi nepřestával.Viděl ho jak zabíjí.,,Proč!?"křičel znovu.Itachi ho přestal mučit a Sasuke klesnul na kolena.Itachiho oči se vrátily do normálu.,,Ale co bude dál?"napadlo Sasukeho.
A už je to tady!Mega finále.Docela sem nechtěla, aby byl celej klan kaputo....=)


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama