***............................Všechny ukončené příběhy od Rin-chan. Originální web TADY. Pěkné čtení =)............................***

Unfaithful 4

19. října 2007 v 22:13 | Rin-chan |  Nevěra
Příští den Sakura skoro nemluvila.Většinou jen chodila po Konoze a na otázky Ino moc nereagovala.Ze všeho se obviňovala a její vina jí připadala nesnesitelná.Až na jeden rýžový chlebíček toho dne nic nejedla.
Další den měl být Kakashiho a Sasukeho pohřeb.Sakura si oblékla černé šaty jako všichni a šla.Bylo tam jen asi dvacet lidí, kteří Kakashiho a Sasukeho znali a potom ještě nějací, které Sakura moc neznala.Ino byla pořád s ní a byla připravená jí kdykoliv ve všem pomoct.Sakura byla bledá jako křída a z očí jí tekly slzy.Všichni si mysleli že brečí pro Sasukeho, ale ona brečela mnohem více pro Kakashiho.Když pokládala na jeho rakev bílou růži, rozbrečela se tak, že jí Ino musela odvést.
Sakuře trvalo asi měsíc, než začala normálně komunikovat a jíst.S Ino se bavila víc než kdy předtím, aby zahnala myšlenky na tu událost, ale Ino ji hodněkrát přistihla, že kouká zamyšleně do dálky a někdy že i brečí.Sakura ale neměla být moc dlouho smutná.
V posledních dnech jí nebylo moc dobře a bolel ji žaludek.Nic na to nepomáhalo, tak šla za Tsunade, která jí oznámila ohromující novinku.Sakura hned běžela za Ino.,,Ino!"zakřičela když ji našla.Ta se překvapeně otočila.,,Copak?"A hned strnula.Po dlouhé době se Sakura smála.,,Ino, mám úžasnou novinu!"křičela šťastně.,,Jakou?"zeptala se udiveně Ino.
O osm měsíců později šla Ino do nemocnice za Sakurou a jejím malým synem.Seděla na posteli a šťastně se na něj usmívala.,,Ten je krásnej!"řekla obdivně Ino.Sakura přikývla.,,Celej táta."Ino si dítě prohlídla.,,Ale Sasukemu moc podobný není....."řekla pomalu.,,Kdo mluví o Sasukem?"usmála se Sakura a Ino to došlo.,,Jak se jmenuje?"zeptala se.Sakura se na ni podívala a potom zase na malého.,,Jmenuje se Kakashi."vydechla.
Kakashi rostl a sílil, v šesti dokončil akademii, v sedmi se stal chuuninem a v jedenácti joninem.A ač byl tátovi hodně podobný, jak povahově, tak i vzhledově, neměl sharingan.Nebylo to nic divného, vždyt Kakashi ho neměl v krvi, ale sílu v krvi měl, takže se jednou tenhle malej kluk stal velkým a obávaným ninjou.
Tak a to je konec.Momentálně jsem na závodech, takže minimálně do neděle nečekejte nic novýho...zatim =)PS:Za obrázek se omlouvám, musela jsem ho vyrobit, tak to omluvte =D
//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ //]]>
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 klárineta klárineta | E-mail | 31. ledna 2008 v 6:48 | Reagovat

doufám že napíšeš pokráčko už se nemůžu dočka prosím pěkně prosím

2 Eragona Eragona | Web | 30. dubna 2009 v 22:54 | Reagovat

zajímavej příběh :D dcl krátkej ale pěknej=)

3 2saeko2 2saeko2 | 18. února 2013 v 18:20 | Reagovat

3 roky, co jsem tento příběh četla.... a po třech letech ho stále hodnotím jako jeden z nejlepších... á v sobě své osobní kouzlo... úžasná práce :)

4 azukixkaty azukixkaty | 29. září 2013 v 17:14 | Reagovat

boží

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama